Breaking Newsप्रदेश २

हावाहुरीले सिरहा नगरपालिका–८ स्थित दलितबस्तीका एकै परिवारको दुई घर भत्किँदा चारजना घाइते

संकेतिक फोटो

१९ जेठ, सिरहा । हावाहुरीले सिरहा नगरपालिका–८ स्थित दलितबस्तीका एकै परिवारको दुई घर भत्किँदा चारजना घाइते भएका छन् । वर्षासँगै चलेको हावाहुरीले घर भत्किँदा स्थानीय बुधावा सदायको ४५ वर्षीया श्रीमती फुनियाँदेवी,  १४ वर्षीया छोरी, ११ र आठ वर्षीय दुई छोरा घाइते भएको  वडाध्यक्ष नागेश्वर गोइतले जानकारी दिए । चारैजनाको स्थानीय क्लिनिकमा उपचार भइरहेको छ ।

ती परिवारलाई तत्काल बस्ने, खाने व्यवस्था मिलाउने कार्य भइरहेको उनले बताए । यस्तै वर्षासँगै आज परेको चट्याङ लागेर  लहानस्थित रामकुमार उमा स्मारक अस्पतालमा करिब १० लाखभन्दा बढीको क्षति भएको छ ।

अस्पतालको छतमा रहेको सिसी क्यामेरा र इन्टरनेट वाइफाइको राउटर जल्नाका साथै चार थान कम्प्युटर, इन्भटर तथा एक्सरे मेसिनमा क्षति पुगेको अस्पतालका मेसु डा.सुनिलकुमार कुशवाहाले जानकारी दिए । अस्पतालको प्रशासनिक कार्य प्रभावित भएको उनले बताए ।

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close